wtorek, 11 lutego 2014

The idea for lovers :)

Hi :) I come to you today with my second inspiration within ASI :)) 
The theme is a gift for Valentine's Day ..... As I know from previous posts, I personally do not like Valentine's Day, so I came up with an invitation to a romantic dinner, which can easily take advantage of during the whole year .. :)
I invite everyone to have fun here

Czesc :) Przychodze dzis do Was z moja druga inspiracja dla ASI :))
Tematem jest prezent na walentynki..... Jak juz wiecie z poprzednich postow, ja osobiscie nie lubie walentynek, dlatego wymyslilam zaproszenie na romantyczna kolacje, ktore mozna spokojnie wykorzystac w ciagu calego roku..:)
Zapraszam wszystkich do zabawy tutaj

I think that such an invitation would be nice to get, is not it?
Mysle ze takie zaproszenie byloby milo dostac, nie?

and now came the time for sweets :) Yesterday I drove parcel of Eve from the blog Swiat Amalii .. in which I won candy ..... Did not expect such a big surprise, especially as many sweets .... I have the innate greed for chocolate, so Eve could no more cheer me ..... Take a look .... Thank you once again Eve! :)

a teraz przyszedl czas na slodycze :) Wczoraj dojechala przesylka od Ewy z bloga Swiat Amalii u ktorej wygralam candy..... Nie spodziewalam sie takiej wielkiej niespodzianki, zwlaszcza tylu slodyczy....Ja posiadam wrodzone lakomstwo na czekolade, wiec Ewa nie mogla bardziej mnie ucieszyc.....Sami zobaczcie....Dziekuje raz jeszcze Ewo!!! :)


9 komentarzy:

 1. Bardzo ładne to zaproszenie:)
  Gratuluję wygranej:)

  OdpowiedzUsuń
 2. gratuluję tylu słodyczy , Ewa jest cudowna

  OdpowiedzUsuń
 3. Serduszkowe zaproszenie jest szalenie romantyczne i słodkie. Gratuluję wygranej w candy. Ostrzegam przed podstępnymi kaloriami, które czają się wszędzie. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję wygranej, a zaproszenie fantastyczne :)

  OdpowiedzUsuń
 5. no wygrana słodka....a zaproszenie w świetnej kolorystyce o jak by nie patrzeć - miłosne:) lubię takie połączenie kolorów

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudowne, pomysłowe bardzo ;)
  Gratuluję wygranej :)

  OdpowiedzUsuń
 7. To zaproszenie jest świetne ! A słodycze zjadłabym na jednym posiedzeniu...też z łakomczuchów jestem..ale to ju wiesz. Pozdrawiam cieplutko Frezjo ..

  OdpowiedzUsuń